Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

Záhlaví stránek

ZÁVODY

Světový pohár Segovia 2011
Dne 10.6. jsem se postavil na start časovky vypsané na 21 km.Již na startu mně bylo jasné,že dnes zde končí legrace a začínají top těžké závody.Vždyť se zde účastní cyklisté z 35 zemí světa,např. jsou zde závodníci i z Koreje,Malajsie,Austrálie,Ruska,....a kompletní zastoupení Evropských států.Časovka se jela po náhorní plošině,bez výrazných kopců,kde ovšem byl velmi nepříjemný vítr.Do závodu jsem šel s odholáním dokončit jej do 10 místa,ale to se mně nepodařilo,nakonec jsem skončil na 16.místě se ztrátou 2 min.16 vt. na vítězného Mc Keowna z Anglie.Nyní se připravuji na nedělní silniční závod.
11.06.2011 08:53komentáře (0)
Evropský pohár Gippingen 2011

Ve dnech 3.-4.6.2011 jsem se zúčastnil závodů ve Švýcarském Gippingenu.Tento závod se skládal z páteční časovky dlouhé 16 km a nedělního závodu dlouhého 50 km.Na startu se sešla evropská silniční špička.Jednalo se o časovku ve zvlněném terénu.Tuto časovku jsme absolvoval v kategorii C 3 na výborném 6.místě.Nedělní závod se sestával z pěti okruhů ve velmi náročném terénu,neboť po startu byl dlouhý a prudký kopec o délce 3 km.Před startem jsem si myslel,že pro mě bude nejtěžší stoupání,ale v závodě se ukázalo,ža nejtěžší bude sjezd,kdy v prudkých vracečkách angličtí závodníci létali rychlostí přes 80 km.Já jsem jezdil nejvyšší rychlostí 77 km/hod.Opět jsem na trati nechal duši a v této tvrdé konkurenci profesionálů jsem se umístil na skvělém 6.místě.
Fotografie v rubrice "GALERIE"
04.06.2011 23:01komentáře (0)
Evropský pohár Piacenza Itálie 2011 I.

Neděle 29.5.2011 pro mě byla dalším pokračováním evropského poháru Piacenza 2011 a to časovkou.Protože se sobotní silniční závod a nedělní časovka hodnotí omniovým způsobem,byla přede mnou obhajoba 5.místa ze sobotního závodu.Věnoval jsem se poctivému rozjetí a potom v 10,56 hod. jsem se opřel do svého skvělého časovkářského kola Merida Warp a v průměrné rychlosti nad 42 km/h. jsem jel pokořit chronometr.Vše dopadlo výborně,v cíli jsem byl opět nejlepším Čechem v kategorii C 3 a co více podařilo se mně v součtu těchto dvou dní obhájit fantastické 5.místo,což ve výborné konkurenci je naprosto skvělé.
Fotografie v rubrice:"Galerie"
30.05.2011 09:02komentáře (0)
Evropský pohár Piacenza Itálie 2011
Dne 28.5.2011 jsem se postavil na start silničního závodu evropského poháru na okruhu Castel San Giovanni.Již na startu mně bylo jasné,že tento závod vypsaný na 41 km nebude vůbec jednoduchý.Na startu se sešla kompletní cyklistická konkurence z celé Evropy.Tento závod se jel v ulicích města Castel San Giovanni a profil závodu předurčoval,že v krásném letní dni se pojede ve vysoké rychlosti.Od počátku bylo nastoleno drtivé tempo a to především zásluhou Angličanů,Italů a Španělů.Já jsem se od začátku držel kolem pátého místa.Přesto jsem nestihl nástup 4 člené skupiny,Následně jsem nasadil své tempo,odjel z hlavního pole a vydal jsem se sám stíhat vedoucí 4 členou skupinku.Celý závod jsem potom jezdil samostaně na tomto 5.místě,kdy se mně nepovedlo dohonit vedoucí skupinu,ale ani hlavnímu poli se nepodařilo dojet mě.Před hlavním polem jsem měl náskok 20 vteřin a z Čechů stojicích na startu jsem byl nejlepší.Opět se potvrdila dobrá volba kol značky Merida,která se stávají mojí oporou.